c

Cum sociis Theme natoque penatibus et magnis dis parturie montes, nascetur ridiculus mus. Curabitur ullamcorper id ultricies nisi.

1-677-124-44227 184 Main Collins Street, West Victoria 8007 Mon - Sat 8.00 - 18.00, Sunday CLOSED
Follow Us

360 Grader Treningssenter Gjøvik

Informasjonsbrev til våre medlemmer

Tidligere i dag ble det sendt ut en epost til alle våre medlemmer. Det er derimot noen av dere som ikke får epost fra oss da dere har byttet epost, ikke registrert epost hos oss, eller reservert dere fra å bli kontaktet på epost av oss. Under vil du se eposten som ble sendt ut tidligere i dag 🙂 


Kjære medlem 🙂

Vi tar fortsatt grep mot Koronaviruset og er pålagt å ha stengt inntil videre og tom 13.april.

Savnet etter dere er stort og vi håper du holder deg frisk og har det bra til tross for forholdene ☺️

Vi kjører flere livesendinger med treninger fremover nå, på den måten håper vi at vi kan bidra til å holde dere inspirert og i litt aktivitet, da det er så viktig for helsa vår, det styrker immunforsvaret og ikke minst gir det Den gode følelsen, og får frem smilet?
Vi legger ut link til treninger på vår facebookside 360graderCCgjøvik og vi legger også alle øktene ut på vår hjemmeside slik at du kan trene når det passer for deg ☺️ Vi publiserer også treningsprogram hver dag fremover i vår egen 360 app ☺️

Situasjonen er fortsatt vanskelig for oss alle og vi håper at den nasjonale dugnaden vi nå bidrar til alle sammen, vil hjelpe så raskt som mulig ?

Vi følger råd vi får fra Hovedorganisasjonen Virke` og vi jobber med å få svar og løsninger på hvordan vi kan “gi tilbake” til dere medlemmer og samtidig bestå som senter etter denne pandemien. For april går trekk derfor som vanlig.

Vi skjønner veldig godt at mange har spørsmål de vil ha svar på og samtidig ber vi om forståelse for at det tar litt tid å svare alle da vår bemanning også dessverre er kraftig redusert . Har du spørsmål ta kontakt på e-post medlem@360-grader.com, her vil du få raskest svar☀️

Vi setter utrolig stor pris på alle støtteerklæringer, omsorg og kjærlighet vi får fra dere fra alle hold om dagen ?
-Ta vare på deg selv og hverandre – vi gleder oss så masse til å se dere igjen ?

God helg ☀️

Helhjerta hilsen fra alle oss på 360° Treningssenter Gjøvik

 

ADD COMMENT